A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

İsme Göre Kader Sayısı Bulma ve Kader Sayısı Açıklamaları

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C-Ç D E F G-Ğ H I-İ
J K L M N O-Ö P Q R
S-Ş T U-Ü V W X Y Z

İsminizin harflerini bir kağıda yazıp her harfin altına yukarıdaki tabloya göre o harfe denk gelen sayıyı yazmanız gerekiyor.
örneğin adınız hakan
h-a-k-a-n
8-1-2-1-5 =toplamları 17 yapmaktadır.

Kader Sayıları 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11 ve 22 ‘dir
hakan isminin harflerinin toplamı 17 olduğu ve kader sayılarından biri olmadığı için toplanan sayının rakamları tekrar toplanır ve kader sayılarından biri elde edilir

1 + 7 = 8

Hakan isminin kader sayısı = 8 çıkmaktadır

Sizde bu örnekteki gibi hesaplama yaparak kader sayınızı bulabilir ve aşağıdaki listeden çıkan kader sayınızın yorumunu okuyabilirsiniz.

KADER SAYILARI
1
Yaratıcılık, Bağımsızlık, Özgünlük, Ego, Kendine düşkünlük
Başlangıcı sembolize eder. Bu sayıda olanlar doğuştan liderdir. Her zaman en önde olma arzuları vardır. Bağımsızlıkları onlar için çok önemlidir. Yaptıkları işler her zaman yaratıcılık içerir. Başkalarının yaptıklarını kopyalamak yerine kendileri yeni şeyler üretmeyi severler. Yüksek bir egoları vardır. Takdir edilmeyi beklerler.

2
Sezgi, İş birliği anlayışı, Tasarım ve Kavrama, Aşırı duyarlılık, Bağımlılık
Bu kişinin sezgileri çok kuvvetlidir. İdeal bir ortaktır. Barış yanlısıdır ve eleştirmekten korkmaz. Çevresinde olan olaylara karşı duyarlıdır. Ayrıca kendisi de son derece duygusaldır. Yeni şeyler yaratmayı sever. Yalan söylenildiğinde hemen fark eder. Detaycıdır ve bir işin doğrusunu öğrenmeden peşini bırakmaz.

3
Sanat kabiliyeti, Sosyal kişilik, Dostluk meyli, Yüzeysellik, Ziyankarlık
Bu kişi dışarı dönüktür. Çok fazla arkadaşı vardır. Kolay dost edinir. Girdiği ortamlarda insanlarla çok çabuk kaynaşır. Sanata yatkınlığı vardır. Çevresine karşı oldukça duyarlıdır. Olayları derinlemesine düşünmez. Eğlenceye ve gezmeye düşkündür. Rutin hayattan hiç hoşlanmaz. Disiplin problemleri vardır. Kurallara uymakta zorlanır.

4
Pratik, Uygulayıcılık, Güvenirlik, Bükülmezlik, Sağlamlık
Pratik zekasını kullanmayı çok iyi bilir. Çalışmayı sever. Çevresindeki insanların da kendisi gibi sıkı çalışmasını bekler. Güvenlik onun için herşeydir. Hayatındaki dengeyi bozacak her türlü davranıştan sakınır. Arkadaşlıklarına çok fazla önem vermediği düşünülebilir ama aslında o sadece fazla samimi olmayı sevmez.

5
Özgürlük, Uyum kabiliyeti, Gezginlik, Değişkenlik, Erotizm meyli
İkna yeteneği çok yüksektir. Hedeflediği şeyi elde edebilmek için bu yeteneğini kullanır. Çevresiyle uyum içinde yaşar ama özgürlüğünün kısıtlandığını düşündüğü anda arkasına bile bakmadan dönüp gider. Estetik bu kişi için çok önemlidir. Güzel şeylere sahip olmak ister ve onların değerini bilir. Günü gününü tutmayabilir. Bu durum dışarıdan tuhaf görünse bile onun kesinlikle düşündüğü bir şeyler vardır.

6
Aşk, Sorumluluk, Anlayış, Her işe karışmak, Kıskançlık
Sevdiği kişi için yapmayacağı fedakarlık olmayan bir insandır. O bu hayata aşık olmak için gelmiştir. Hayatındaki kişiyi nasıl mutlu edeceğini bilir. Kıskançlıklarıyla ara sıra bunaltsa bile nasıl gönül alacağını ve kendini affettireceğini de iyi bilir. Sorumluluk duygusu yüksektir. İyi anne-baba olur. Anlayışlı olması onun başkaları tarafından kullanılmasına sebep olabilir. Bu konuda dikkatli olmalıdır.

7
Ruhsallık, Zihni Analizcilik, Zeka, Eleştiricilik, Sır saklama ve Baskıcılık
Düşünmek onun için çok önemlidir. Keskin bir zekası vardır ve bunu kullanarak taş bir duvarın arkasını bile görebilir. Olayları analiz etmeye bayılır. Bir olay üzerine yüzlerce kurgu geliştirebilir. Acımasız bir eleştirmen olabilir. Bu nedenle de çevresi tarafından fazla soğuk ve mesafeli olmakla itham edilir. Çok iyi bir sırdaştır.

8
Yöneticilik yetenekleri, Organizasyon yeteneği, Güçlülük, Maddi ve Adil
Sonsuzluğu sembolize eder. Kararlıdır. Hedeflediği işi sonuca ulaştırmadan asla bırakmaz. Bu konularda inatçılık huyu da vardır diyebiliriz. Maddi konularda adil ve başarılıdır. Kimsenin hakkını yemez ve başkasına da yedirmez. Hedefi ile arasında duran kişilere acımadan ezip geçebilir. Bu kişinin yoluna çıkmak kaybetmek demektir.

9
Sanatkar yetenekleri, Hümanist, Romantik, Duygusallık, İsraf ve Kontrol
Sezgileri kuvvetli, yaratıcı ve duyarlıdır. Oldukça duygusaldır. Bu nedenle de kolay kırılır. İnsan ve doğa sevgisi çok yüksektir. Bu konularda yapılan haksızlıklara katlanamaz ve sinirlenir. Birikim yapma konusunda beceriksizdir. Elinde avucunda ne varsa savurabilir. Savurganlık huyundan kolay kolay vazgeçemez. Ancak elinde olamayınca da mutsuz olmaz. Azla yetinmesini de bilir.

11
Sezgi gücü, Ülkücülük, Keşif yeteneği, Duyarlılık, Fanatiklik
Hayalgücü çok kuvvetlidir. Keşfedilmemiş herşey onun ilgilisi çeker. Yeni şeyler öğrenmek onun için vazgeçilmez bir hobidir. Fikirlerini savunurken son derece sabit fikirli görünebilir. Ancak bütün fikirleri uzun uzun üzerinde düşünüp o şekilde oluşturulmuş fikirlerdir. Bu nedenle de dışarıdan fikirlerinin ateşli bir savunucusu olararak görülebilir. Sanata yatkınlığı yüksektir.

22
Pratik bir idealist, Maddi anlamda üstünlük, Çabuk zengin olabilen, Saldırgan
Pratik zeka kullanmayı sever. Zengin olmak onun yaşamı için bir gerekliliktir. Saldırgan bir kişi olduğu düşünülebilir. Ancak sadece engellendiğinde saldırgan davranır. Zira işlerinin aksamaması onun için çok önemlidir. Nasıl para kazanılacağını iyi bilir. Bu kişiyle bir ortaklık yürütmek her zaman karlıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*